| Bluetoothє, версія 4.2 | ІнтерфейсUSB card, TF card, AUX для навушників | БрендSDRD |
| Відстань10 м | ВиробникКитай | Габарити приладу290*135*145 мм |
| Діапазон частот100 Гц-10 кГц | Динаміки2 динаміки | Додаткові характеристикипідтримка 3D стерео об'ємного звуку, два бездротових мікрофона |
Краща новинка - бездротова стерео караоке система SD306. Виграшний варіант для любителів співати в великих компаніях і не тільки.
Караоке система з високоякісної колонкою і двома потужними і гучними мікрофонами, які йдуть в комплекті.
Караоке система, яка представлена в дивовижному офорленіі - сови. Не залишить байдужим нікого, завдяки своєму вишуканому стилю, високоякісному звучанню і найкращим функцій. Крім усього іншого пристрій має сенсорну панель управління, є спеціальне місце для смартфона, а також надійний і міцний держатель для двох мікрофонів.
Така модель мікрофона це безсумнівно краще рішення. Вся сім'я буде в захваті від такого придбання.
Зарядка мікрофона:
Після повного заряду мікрофон працює до 5 годин, завдяки цьому Ви можете брати караоке систему з собою на природу, на різні заходи і насолоджуватися співом в колі рідних і близьких.
Звук:
Преміальна портативна колонка йде в комплекті з двома мікрофони, які виконані без динаміків, а звук відтворюється в колонці, за рахунок чого мікрофони стали легкими, зручними та комфортними. Ідеальний варіант для дітей, їм буде гараздо зручніше співати і вони зможуть довше утримувати мікрофон.
Особливості:
- дана модель підтримує 3D стерео об'ємного звуку;
- два супер легких мікрофона вже в комплекті;
- якісна підставка держатель для смартфона;
- спеціальна кнопка дозволить прибрати вокал в різних піснях, і завдяки цьому можна співати самому;
- новітня версія Bluetooth 4,2 - за допомогою якої відбувається швидке з'єднання.
Бездротова стерео система SDRD містить:
- слот для TF - card;
- слот для flash - card;
- вихід AUX для навушників.
Підключення:
Портативна караоке система підключається до смартфону через новітню версію Bluetooth V4.2. на відстані 10 метрів, що дозволяє співати в різних кінцях кімнати. З'єднання надійне і дуже швидке.
Караоке Система SDRD - це кращий, сучасний, компактний подарунок, для кожного з нас, а для дітей так взагалі вооплащеніе мрії.
Для дітей мікрофон несе окрему користь:
- спів сприяє поліпшенню роботи залоз внутрішньої секреції, збільшує об'єм легенів;
- тренуються зв'язки;
- постановка дикції;
- розвиток пам'яті;
- тренує розумові здібності дитини;
- позбавить від комплексів, перед оточуючими, під час виступів;
- розвиває талант.
Це справжній Хіт, який зробить ваші будні, вихідні дні і всі види заходів набагато яскравіше, веселіше і затишніше. Дана стерео система дозволяє співати удвох, не доведеться чекати чергу щоб поспівати або ж співати в один мікрофон великим складом.
| Bluetooth | є, версія 4.2 |
|---|---|
| Інтерфейс | USB card, TF card, AUX для навушників |
| Бренд | SDRD |
| Відстань | 10 м |
| Виробник | Китай |
| Габарити приладу | 290*135*145 мм |
| Діапазон частот | 100 Гц-10 кГц |
| Динаміки | 2 динаміки |
| Додаткові характеристики | підтримка 3D стерео об'ємного звуку, два бездротових мікрофона |
| Живлення | акумулятор літій іонний 18650 |
| Матеріал | алюміній, ABS пластик |
| Модель | SD-306 |
| Опір | 4 Ω |
| Підтримка файлів | MP3 |
| Потужність | 20 Вт |
| Потужність акумулятора колонки | 1800 mAh |
| Потужність акумулятора мікрофона | 1500 mAh |
| Рівень звукового тиску | >75 дБ 1 кГц THD 1% |
| Режим ревербаціі | ехо |
| Специфікація зарядного пристрою | 5V2A |
| Час зарядки | 3 години |
| Час непреривної роботи | близько 5 годин |
Залишіть свій відгук про цей товар