| Bluetooth5.0 | ІнтерфейсиHDMI*2, USB*2, композитний AV, 3.5 mm mini jack | БрендCheerlux |
| Вага1.95 кг | ВиробникКитай | Габарити приладу260*210*102 мм |
| Гарантія1 рік | Додаткові можливостіручне фокусування, вбудовані динаміки | Живленнявід мережі |
Портативний, мультимедійний WIFI 5G Міні LED проектор 4000 lumen з Динаміком + Bluetooth 5.0 Cheerlux C50
Більше якості, більше можливостей і яскравіше картинка. Вишуканий дизайн портативного проектора Cheerlux C50 надихне Вас на нові ідеї. Перегляд фільмів і високоефективне навчання, стануть ще доступнішими і цікавіше.
Користувач отримає:
- можливість переглядати фільми на великому екрані, без шкоди для здоров'я;
- неймовірні конференції;
- презентації від яких захоплює дух;
- можливість грати в улюблені ігри;
- проводити навчання в якісному форматі і багато іншого.
Даний проектор не заподіє шкоди здоров'ю Вам і Вашим діткам. Все це завдяки тому, що при використанні проектора, використовується відображаюче світло. Таким чином, очі не піддаються сильному впливу світла, ніж зі звичайного телевізора.
Переваги проектора CHEERLUX:
1. Висока яскравість, читабельний текст, кращі можливості:
Яскравість зображення 4000 люменів, багатий різними кольорами і найтоншими деталями зображення, читабельним текстом, дозволяють користувачам переглядати свої улюблені фільми, грати в топові ігри, при будь-якому освітленні. При відмінному рівні яскравості пристрій не вимагає додаткового затемнення приміщення. Світлодіодна лампа розрахована на 50000 годин. Висока роздільна здатність у поєднанні з високою яскравістю дає можливість отримати насолоду від відмінним Full HD якістю зображення практично в будь-яких умовах.
2. Представлена можливість по використанню декількох пристроїв одночасно:
- HDMI x 2;
- USB x 2;
- композитний AV вхід mini jack 3.5 mm;
- VGA, для підключення до комп'ютера;
- є вихід для навушників;
- TV цифрове телебачення (є вихід для антени, TV тюнера).
3. Формати Cheerlux C50:
- зображення відтворюється в форматах: jpg / png / bmp;
- відео відтворюється в форматі: dat / ts / mp4 / mpg / mpeg / avi / mkv / mov / wmv / asf / flv / 3gp / 3gpp / tp / trp;
- аудіо відтворюється в форматі: AVI / TS / DAT / VOB / WAV / MKV / MP3 / MP4 / M4A;
- власний дозвіл матриці: 1980*1280, фізична роздільна здатність матриці 1980 * 1280, завдяки чому розмір екрану в 4 рази чіткіше.
4. А також можна відрегулювати фокус проектора, завдяки кращій технології Kaystone Correction - це корекція трапецеїдальних спотворень ± 20 °. Користувач з легкістю скоректує зображення, і все це за допомогою вертикального і горизонтального регулювання. Можливість вивести зображення на максимальне на 150 - дюймове зображення.
5. Проектор Cheerlux C50 - має зручну панель управління, і пульт дистанційного керування. Він призначений для проектування відеоконтенту на відстані від до 6 м. Доступний встроенний динамік, який також проектується на відстані до 6 м.
6. Габарити корпусу 260 * 210 * 102 мм і вагу 1,95 кг роблять його зручним і практичним у використанні.
7. Удосконалена система охолодження.
8. Бездротове підключення з Android, iPhone та іншими.
9. Підтримка 5.0G WiFi мережі.
10. Звук Hifi 3w.
Даний прилад також може стати чудовим, корисним і цінним подарунком, для дорослих і дітей. Проектор дозволить об'єднати всю сім'ю, за приємним переглядом фільмів або ж мультфільмів. Також це може бути кращим подарунком для вчителів, працівників офісних компаній, тім лідерів, і так далі.
Той, хто шукає недорогий, але функціональний проектор - це кращий варіант. Проектор можна встановлювати на поличці, на штативі, прикріпити його під стелю.
Проектор Cheerlux C50 - універсальність та якість проектора, дозволять відмінно проводити час, за переглядами фантастичних фільмів, цікавих мультфільмів і все це безпечно і на великому екрані. Cheerlux - це найкраще співвідношення в ціні і його можливості. З кожною новою моделлю все більше можливостей.
| Bluetooth | 5.0 |
|---|---|
| Інтерфейси | HDMI*2, USB*2, композитний AV, 3.5 mm mini jack |
| Бренд | Cheerlux |
| Вага | 1.95 кг |
| Виробник | Китай |
| Габарити приладу | 260*210*102 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Додаткові можливості | ручне фокусування, вбудовані динаміки |
| Живлення | від мережі |
| Коефіцієнт контрастності | 2500:1 |
| Комплектація | проектор, пульт ДК, кабель аудіо - вихід, кабель живлення, хустку для чищення лінзи, керівництво користування, подарункова упаковка |
| Корекція трапецеїдальних спотворень | ±20° |
| Метод проектування | передне, задне, стельове кріплення |
| Модель | CheerluX C50 |
| Операційна система | Screen Mirroring |
| Особливості | можливість підключення зовнішнього джерела звуку ( колонка ) через Bluetooth |
| Потужність | 110 W |
| Ресурс лампи | 50000 годин |
| Роздільна здатність матриці підтримуване | 1920*1080 (Full HD) |
| Роздільна здатність матриці фізична | 1920*1080 (Full HD) |
| Сертифікат | CE, FCC, RoHS |
| Система проектора | LCD панель + LED лампа |
| Співвідношення сторін | 16:9/4:3 |
| Тип | настільний |
| Тип лампи | LED |
| Фокусна відстань | до 6 м |
| Фокусне зображення | 50"-120" |
| Яскравість | 4000 lumens |
-
ККатер320 Вересня, 2023
Чи можна його в приміщення класу 20 кв метрів?
Відповідь адміністратора 27 Листопада, 2023Доброго дня. Його можна використовувати в будь якому приміщенні. Більше має значення яка відстань буде від проектора до стіни де буде трансляція. Рекомендована відстань від 2х до 5-6 метрів ідеально, далі вже картинка буде не така чітка.27 Листопада, 2023
Залишіть свій відгук про цей товар