4760 грн
5100 грн
економія 340 грн
2 або більше: 2400 грн
| ІнтерфейсиHDMI, VGA, USB, AV, вихід для навушників, вихід для антени | АудіоWMA, MP3, MP4 ( ACC) | ВідеоMPEG1, MPEG2, MPEG4. H264. RM, RMVB. MOV, MJPEG и VC1, DIVX, FLV |
| Вага940 г | ВиробникКитай | Габарити приладу245*157*85 мм |
| Габарити упаковки29,5х19,5х11,5 см | Гарантія3 роки | ЖивленняAc 90 - 240 V, 50-60 Гц |
Портативний проектор з динаміком Cheerlux - ідеальний варіант не тільки для домашнього користування, а й для бізнес презентацій, мультимедіа навчання, відео розваг, ігор і багато чого іншого.
Яскравість 1500 люмен плюс шикарні можливості візуалізації дозволять Вам насолоджуватися улюбленими фільмами або іграми не тільки при нічному світлі, але і в будь-який час доби при будь-якому освітленні, на відміну від своїх аналогів або попередників.
Показує дуже чітку і яскраву картинку + читабельний текст.
ПЕРЕВАГИ:
1. Використовується для проектування відео або тексту на відстані до 6 м.
2. Регулятор Kaystone correction - корекція трапецеїдальних спотворень (регулювання фокуса)
Дає можливість скорегувати неправильне зображення за допомогою вертикальної і горизонтальної регулювання. Зображення від 22 до 160 дюймів. (Оптимальний розмір 50-100 дюймів)
3. Вбудований стерео динамік і віконце IP датчика.
4. Багато інтерфейсів:
- USB (підтримка жорстких дисків) -
- HDMI (з підтримкою 1.1-1.4)
- VGA, для підключення до комп'ютера
- Композитний AV вхід mini jack 3.5 m
- Вихід для навушників
- TV цифрове телебачення (Є вихід для антени) У деяких моделей такого ж виду його може не бути.
- Підтримка 720P і 1080P картинки, відео, аудіо формат.
5. Можна підключати будь-яке обладнання - android приставки, T2 тюнери, комп'ютер, ігрові консолі і тд.
Ви можете грати з телефону або планшета в улюблені ігри на великому екрані, або підключити антену і дивитися телепередачі на 100 дюймах завдяки вбудованому виходу для антени (вбудований TV тюнер)
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1. Проектор
2. Пульт ДУ
3. Кабель аудіо - вихід
4. Кабель живлення
5. Керівництво користування
6. Сертифікат
7. Болт для регулювання кута лінзи
ГАРАНТІЯ: 3 РОКИ
Це самий багатофункціональний, якісний, зручний, і корисний міні проектор. Кращий по співвідношенню ціна - якість.
Купуйте вигідно разом з нами.
| Інтерфейси | HDMI, VGA, USB, AV, вихід для навушників, вихід для антени |
|---|---|
| Аудіо | WMA, MP3, MP4 ( ACC) |
| Відео | MPEG1, MPEG2, MPEG4. H264. RM, RMVB. MOV, MJPEG и VC1, DIVX, FLV |
| Вага | 940 г |
| Виробник | Китай |
| Габарити приладу | 245*157*85 мм |
| Габарити упаковки | 29,5х19,5х11,5 см |
| Гарантія | 3 роки |
| Живлення | Ac 90 - 240 V, 50-60 Гц |
| Зображення | 22 - 160 дюймів |
| Коефіцієнт контрастності | 1200:1 |
| Комплектація | 1. Проектор 2. Пульт ДК 3. Кабель аудіо - вихід 4. Кабель живлення 5. Керівництво користувача 6. Сертифікат 7. Болт для регулювання вугла лінзи |
| Корекція трапецеїдальних спотворень | ±20° |
| Об'єктив | 125 мм з кришкою. (ручне фокусування) |
| Проекційне відношення | 50'' - 1.70 м, 72''- 2.40 м, 100" - 3.30 м, 120" - 4.00 м |
| Ресурс лампи | 50000 часов |
| Роздільна здатність матриці підтримуване | 1920*1080 |
| Роздільна здатність матриці фізична | 800*480 |
| Сертифікат | CE, FCC, ROHS |
| Тип лампи | LED, 45 Вт |
| Фокусна відстань | до 6 м |
| Яскравість | 1500 люмен |
Залишіть свій відгук про цей товар