| Ємність батареїнавушники 50 mAh, бокс 400 mAh | БрендSainyer | Відстаньдо 10 метрів |
| Виднавушники вкладиші | ВиробникКитай | ВодонепроникністьIPX4 |
| Гарантія6 місяців | Діапазон частот20 Гц - 20 кГц | Додаткові можливостічіп Bluetrum, сенсорне управління, функція шумозаглушення, локалізація звуку стерео (стереопідсилювач) |
Функціональні навушники всесвітньо відомого бренду Sainyer, Air 2 Pro TWS для тих, хто віддає перевагу високу якість звучання, легке сенсорне управління, сучасний стиль і дизайн.
Вибираючи навушники Air 2 Pro, користувачі знайдуть технології високої якості, стильний дизайн, великі функціональні можливості, дивовижне звучання, а також можливість синхронізації з різними платформами.
Особливості навушників Air 2 Pro:
- функція активного шумозаглушення;
- потужний звук;
- сенсорне управління;
- компактний зарядний футляр;
- локалізація звуку стерео;
- вбудований чіп Bluetrum, який забезпечує високе звучання;
- стильний дизайн;
- водонепроникність IPX4;
- синхронізація з популярними платформами;
- вбудований мікрофон;
- автоматичне сполучення;
- найновітніші збірки і розробки.
Дизайн:
Навушники внутрішнього типу мають оригінальну форму, вони компактні, легкі, добре кріпляться в вухах. Такий дизайн навушників, дозволяє користувачам відчувати себе вільно, бути в тренді, насолоджуватися шикарним звучання, а також з комфортом займатися спортом, виходити на пробіжки і танцювати під улюблену музику.
Активне шумозаглушення:
Ця функція гарантує якісне прослуховування музики без сторонніх і зайвих звуків. За рахунок цієї системи, Ви будете з повним зануренням насолоджуватися треками, переглядом фільмів, а фоновий шум не буде Вам на заваді.
Розмови:
Навушники Air 2 Pro володіють гарною передачею голосів, саме тому розмови будуть чіткими і неймовірно довгими.
Робота і заряд:
Бездротові навушники надають тривалий програвання до 4 годин. Час заряду 1 годину.
Підключення:
- просте сенсорне управління;
- швидке сполучення з іншою парою навушників;
- швидку і просту взаємодію з будь-якими гаджетами, які працюють на платформах Windows, iOS, Mac OS, Android.
Звучання:
Навушники Air 2 Pro TWS мають чудову якість звуку, локалізацію звуку (стерео), швидке сполучення в один дотик з планшетом. Крім того, навушники надають можливість передавати сигнал на відстані 10 м.
Bluetooth 5.0
Включається автоматично в режимі сполучення, як тільки буде витягнутий з кейса.
Водонепроникність:
Бездротові навушники володіють захистом IPX4, що гарантує захист від поту, попадання дощу.
Чіп:
В даних навушниках вбудований чіп - Bluetrum, який робить звучання якіснішим і потужним.
Дана модель навушників позбавить Вас від складнощів в управлінні, від нескінченно заплутаних проводів і стороннього звуку. Ідеальний подарунок для коханих та близьких, які оцінять Вашу увагу гідно.
| Ємність батареї | навушники 50 mAh, бокс 400 mAh |
|---|---|
| Бренд | Sainyer |
| Відстань | до 10 метрів |
| Вид | навушники вкладиші |
| Виробник | Китай |
| Водонепроникність | IPX4 |
| Гарантія | 6 місяців |
| Діапазон частот | 20 Гц - 20 кГц |
| Додаткові можливості | чіп Bluetrum, сенсорне управління, функція шумозаглушення, локалізація звуку стерео (стереопідсилювач) |
| Комплектація | бокс з навушниками, usb шнур для заряду, інструкція з експлуатації, гарантійний талон, подарункова упаковка |
| Модель | Air 2 Pro |
| Опір динаміків | 32Ω |
| Підтримка | A2DP/HFP/HSP/AVRCP |
| Сертифікат | CE, RoHs, FCC |
| Синхронізація | Будь-яка техніка (IPhone, Apple Watch, iPad, Mac) Будь-які пристрої на платформі Android, WindowPhone |
| Сполучення | автоматичне |
| Тип підключення | bluetooth 5.0 |
| Чіп | Bluetrum |
| Час зарядки | 1 година |
| Час роботи | до 4 годин |
| Чутливість мікрофона | -42dB±3 dB |
| Чутливість навушників | 93dB |
Залишіть свій відгук про цей товар